fbpx  
Home » Новини » У Тернополі першу малину продають за космічними цінами

У Тернополі першу малину продають за космічними цінами

23.06.2019 15:44 Категорія: Новини

малинаМалину на Центральному ринку та стихійних ринках міста почнуть продавати приблизно в другій половині червня.

А в одному із тернопільських супермаркетів її можна уже придбати. Звісно, якщо не передумаєте, побачивши ціну.

– Була у супермаркеті, який розташований у торговому центрі на “Алясці”, – розповідає 20 хвилин тернополянка Людмила. – Донька побачила малину і відразу до неї побігла, бо дуже любить. І каже: “Мамо, давай купимо”. Я спершу глянула на цінник і так читаю: сорок дев’ять дев’яносто дев’ять, а потім дивлюсь, там ще нуль. Як побачила, що там майже п’ятсот гривень, то відразу відійшла звідти.

На ціннику пише, що малина з України і вартість – 499, 90 грн. В лютому 2019-ого в тому ж супермаркеті продавали полуницю вартістю 399 грн за кілограм.  Жінка розповідає, що охочих купити малину не було, а її там дуже багато. І додає, що краще почекає ще тиждень-два, адже на ринку малину продаватимуть за значно меншою ціною. В 2018-ому стакан малини можна було купити за 15-25 грн.

 

 

У Тернополі першу малину продають за космічними цінами Reviewed by on . Малину на Центральному ринку та стихійних ринках міста почнуть продавати приблизно в другій половині червня. А в одному із тернопільських супермаркетів її можна Малину на Центральному ринку та стихійних ринках міста почнуть продавати приблизно в другій половині червня. А в одному із тернопільських супермаркетів її можна Rating: 0

Додати коментар

scroll to top