fbpx  
Home » Новини » У Тернополі обрали найкрасивішу студентку (фото, відео)

У Тернополі обрали найкрасивішу студентку (фото, відео)

10.06.2019 17:03 Категорія: Новини

обрали найкрасивішу студенткуКраса врятує світ: у Тернополі 4 червня відбувся фестиваль вроди, кмітливості та таланту «СтудМіс Тернопільщини 2019». За корону переможниці змагалися 14 яскравих студенток місцевих вишів, але титул найкращої дістався лише одній.

На сцені учасниці конкурсу з’являлися декілька разів — дефілювали у вишиванках, купальниках та вечірніх сукнях, а також відповідали на каверзні запитання під час інтелектуального конкурсу, пишуть Тернополяни.

Титул «СтудМіс Тернопільщини 2019» заслужено отримала студентка юридичного факультету ТНЕУ Ірина  Пачишинська. Що цікаво, симпатії суддів і глядачів співпали — дівчина також отримала стрічку «Студміс глядацьких симпатій».

Переможниця отримала омріяну корону та путівку закордон. А ще право представляти Тернопіль на конкурсі краси «СтудМіс України».

обрали найкрасивішу студентку

 

У Тернополі обрали найкрасивішу студентку (фото, відео) Reviewed by on . Краса врятує світ: у Тернополі 4 червня відбувся фестиваль вроди, кмітливості та таланту «СтудМіс Тернопільщини 2019». За корону переможниці змагалися 14 яскрав Краса врятує світ: у Тернополі 4 червня відбувся фестиваль вроди, кмітливості та таланту «СтудМіс Тернопільщини 2019». За корону переможниці змагалися 14 яскрав Rating: 0

Додати коментар

scroll to top