fbpx  
Home » Новини » У Тернополі нагородили двох патрульних, які розкрили злочин (фото)

У Тернополі нагородили двох патрульних, які розкрили злочин (фото)

02.06.2019 14:14 Категорія: Новини

поліціяУ Головному управлінні Нацполіції в Тернопільській області відзначили подяками двох співробітників управління патрульної поліції.

Листи-подяки начальник Нацполіції краю Олександр Богомол вручив лейтенанту поліції Юрію Тернопільському та сержанту поліції Андрію Варваруку. Правоохоронців заохотили за сумлінне і добросовісне ставлення до виконання службових обов’язків, самовідданість та професіоналізм під час розкриття злочину, повідомили у прес-службі поліції.

Поліцейські на початку травня під час чергування затримали раніше судимого тернополянина, причетного до незаконних заволодінь транспортними засобами.

Олександр Богомол подякував патрульним за відповідальне ставлення до служби.

поліція (2)

 

 

 

У Тернополі нагородили двох патрульних, які розкрили злочин (фото) Reviewed by on . У Головному управлінні Нацполіції в Тернопільській області відзначили подяками двох співробітників управління патрульної поліції. Листи-подяки начальник Нацполі У Головному управлінні Нацполіції в Тернопільській області відзначили подяками двох співробітників управління патрульної поліції. Листи-подяки начальник Нацполі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top