fbpx  
Home » Кримінал » У Тернополі на заправці з автомобіля викрали 2 млн. гривень (фото)

У Тернополі на заправці з автомобіля викрали 2 млн. гривень (фото)

24.06.2019 10:01 Категорія: Кримінал Новини

з автомобіля викрали 2 млн. гривень (2)На заправці ОККО, що на Збаразькому кільці, в чоловіка з машини викрали 2 мільйона гривень, – розповів редакції 20 хвилин читач Андрій. – На місці купа поліції.

Зі слів читача, пограбували на заправці чоловіка, який привозив до Тернополя товар, отримав за нього гроші і мав повертатись до Хмельницького. Заїхав на АЗС, аби заправити авто. Вийшов, аби розрахуватись. Коли повернувся – з машини зникли два мільйона гривень.

Інцидент стався на заправці ОККО, що на «Східному» близько 18.00. У поліції запевнили, що слідчо-оперативна група виїжджала на місце події. Обставини крадіжки з’ясовують.

 

 

У Тернополі на заправці з автомобіля викрали 2 млн. гривень (фото) Reviewed by on . На заправці ОККО, що на Збаразькому кільці, в чоловіка з машини викрали 2 мільйона гривень, - розповів редакції 20 хвилин читач Андрій. – На місці купа поліції. На заправці ОККО, що на Збаразькому кільці, в чоловіка з машини викрали 2 мільйона гривень, - розповів редакції 20 хвилин читач Андрій. – На місці купа поліції. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top