fbpx  
Home » Новини » ЦВК відмовила в реєстрації ще одному кандидату з Тернопільщини

ЦВК відмовила в реєстрації ще одному кандидату з Тернопільщини

25.06.2019 09:32 Категорія: Новини

цвкЦентральна виборча комісія відмовила Стечишин Алли Василівни в реєстрації кандидатом по 166 виборчому окрузі Тернопільщини.

Заява про самовисування й реєстрацію надійшла у ЦВК 13 червня, пише сайт Тернополяни.

Розглянувши документи, Центральна виборча комісія встановила, що, всупереч вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону “Про вибори народних депутатів України”, в поданій  Стечишин А.В. автобіографії не зазначено відомостей щодо часу проживання на території України, громадської роботи (у тому числі на виборних посадах) та контактного номера телефону.

За таких обставин передбачений пунктом 2 частини другої статті 55 Закону документ вважається не поданим.

На цій підставі комісія відмовила в реєстрації Стечишин Аллі Василівні та прийняла рішення повернути їй внесену грошову заставу.

 

ЦВК відмовила в реєстрації ще одному кандидату з Тернопільщини Reviewed by on . Центральна виборча комісія відмовила Стечишин Алли Василівни в реєстрації кандидатом по 166 виборчому окрузі Тернопільщини. Заява про самовисування й реєстрацію Центральна виборча комісія відмовила Стечишин Алли Василівни в реєстрації кандидатом по 166 виборчому окрузі Тернопільщини. Заява про самовисування й реєстрацію Rating: 0

Додати коментар

scroll to top