fbpx  
Home » Новини » ЦВК відмовила кандидату, який хотів балотуватися по Тернополю

ЦВК відмовила кандидату, який хотів балотуватися по Тернополю

18.06.2019 12:02 Категорія: Новини

цвкЦентральна виборча комісія відмовила в реєстрації самовисуванцю Степану Вивюрці, який мав намір поборотися за мандат депутата Верховної Ради у одномандатному виборчому окрузі № 163 (м.Тернопіль).

Розглянувши подані потенційним кандидатом документи, Центральна виборча комісія встановила, що  його заява про самовисування не містить зобов’язання в разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України є несумісною з мандатом народного депутата України, пише сайт Тернополяни.

Також в поданій п.Вивюркою автобіографії не зазначено відомостей щодо посади (заняття) та місця його роботи, а також контактного номера телефону.

Також кандидат, замість документа про внесення грошової застави в розмірі 41 730,00 грн, додав квитанцію про переказ на спецрахунок ЦВК лише 251,30 гривень.

https://ternopoliany.te.ua/

ЦВК відмовила кандидату, який хотів балотуватися по Тернополю Reviewed by on . Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації самовисуванцю Степану Вивюрці, який мав намір поборотися за мандат депутата Верховної Ради у одномандатному ви Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації самовисуванцю Степану Вивюрці, який мав намір поборотися за мандат депутата Верховної Ради у одномандатному ви Rating: 0

Додати коментар

scroll to top