fbpx  
Home » Новини » Три міста із Тернопільщини об’єдналися, щоб взяти участь у конкурсі Мінкультури України

Три міста із Тернопільщини об’єдналися, щоб взяти участь у конкурсі Мінкультури України

22.06.2019 15:15 Категорія: Новини

конкурсі Мінкультури УкраїниМіністерством культури України оголосило конкурс «Малі міста – великі враження». Згідно з його умовами, міста, чисельність яких не перевищує 50 тис. осіб, можуть взяти участь у розробці проекту щодо посилення інтеграції культурної спадщини в життя громад.

Метою даного конкурсу є розвиток туристичного та культурного потенціалу маленьких містечок. Переможці отримають фінансову допомогу від Міністерства культури для втілення програми в життя.

Три міста із Тернопільщини вирішили об’єднатися та представити на конкурсі єдиний проект у формі гастрономічно-мистецького фестивалю «Сонячне Поділля». Планується, що кожне місто (Чортків, Заліщики, Борщів) представить свій колорит, чим розрекламує себе та покаже свою неповторність.

Представники Чорткова, Заліщик та Борщева активно працюють над розробленням програми фестивалю, яка відповідатиме вимогам Міністерства культури, з надією на перемогу.

 

Три міста із Тернопільщини об’єдналися, щоб взяти участь у конкурсі Мінкультури України Reviewed by on . Міністерством культури України оголосило конкурс «Малі міста – великі враження». Згідно з його умовами, міста, чисельність яких не перевищує 50 тис. осіб, можут Міністерством культури України оголосило конкурс «Малі міста – великі враження». Згідно з його умовами, міста, чисельність яких не перевищує 50 тис. осіб, можут Rating: 0

Додати коментар

scroll to top