fbpx  
Home » Новини » Тернополян запрошують взяти участь у новому оригінальному проекті

Тернополян запрошують взяти участь у новому оригінальному проекті

04.06.2019 16:01 Категорія: Новини

селфі з лікаремНаціональна служба охорони здоров’я запрошує жителів Тернопільщини, які вже обрали сімейного лікаря, взяти участь у цікавому проекті «Сімейний лікар».

«Ми хочемо знати наших героїв в обличчя. Розкажіть нам про лікаря, якому ви довірили піклування про здоров’я – власне або вашої дитини. Або надішліть історію про лікаря-колегу, що надихає вас своїм прагненням до розвитку та новаторства. Якщо ви – керівник медзакладу, будемо раді отримати розповідь про вашого підлеглого, який, виконуючи щоденну роботу, подає приклад не тільки професіонального ставлення, але й сервісу та людяності», – зазначили у НСЗУ.

Щоб взяти участь у проекті, потрібно зробити селфі з лікарем. Написати у Нацслужбу його дані: ім’я та прізвище лікаря, його місце роботи; 3 речі з його практики, що вражають вас, як його пацієнта, або надихають на розвиток, як його колегу; випадок з життя, пов’язаний з героєм історії, що викликає подив та вдячність.

Надішліть повідомлення та фотографію на емейл – Kateryna.Pavelko@nszu.gov.ua

Кращі селфі та історії опублікують на сторінці НСЗУ у Фейсбуці. Тандеми «автор-лікар» отримають від Національної служби здоров’я приємні брендовані сувеніри.

 

Тернополян запрошують взяти участь у новому оригінальному проекті Reviewed by on . Національна служба охорони здоров’я запрошує жителів Тернопільщини, які вже обрали сімейного лікаря, взяти участь у цікавому проекті «Сімейний лікар». «Ми хочем Національна служба охорони здоров’я запрошує жителів Тернопільщини, які вже обрали сімейного лікаря, взяти участь у цікавому проекті «Сімейний лікар». «Ми хочем Rating: 0

Додати коментар

scroll to top