fbpx  
Home » Новини » Тернопільська активістка йде у депутати Верховної Ради

Тернопільська активістка йде у депутати Верховної Ради

12.06.2019 14:34 Категорія: Новини

Тернопільська активісткаПро рішення йти на вибори до Верховної Ради тернополянка Юлія Мамчак повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Журналістці “20 хвилин” Юлія розповіла чому вирішила піти у депутати Ради та чи має план дій.

- Якщо казати відверто, то остаточне рішення йти в депутати є більш вимушеним, ніж бажаним, – каже Юлія Мамчак. - За довгих три роки громадської діяльності переконалась, що за нас ніхто нічого не зробить. Скаржитись на владу на дивані не хочу, а крики у Facebook нічого не дають. Треба вставати і працювати.

Жінка розповідає, що останнім часом багато спілкувалась з родиною чоловіка, які приїхали в гості з Литви, щоб відвідати батьківську землю. За звичайними розмовами підняли тему рівня життя українця та звичайного європейця.

- Усі зійшлись на думці про те, що зараз Україна стоїть на порозі чогось великого та світлого і наше основне завдання зараз цей шанс не проґавити, – продовжує жінка. - Знаю, що вже найближчими днями дізнаюсь про себе багато цікавого і ця інформація буде не зажди правдивою. На жаль в нашій країні облити брудом когось вважається нормою. Але нехай, я до цього морально готова.

Стосовно партії, то поки що Юлія прийняла рішення балотуватись як самовисуванець (мажоритарник). Зараз вона безпартійна.

- Що хотілось би змінити? Змін на сьогоднішній день і так багато, хочеться якісних змін, – каже Юлія. -  Щоб рішення, які приймаються  владою були “для усіх людей”, а не лише для кількох. Хочеться, щоб записані в Конституції права та гарантії дотримувались, а виконавча, судова  влада та силові   і правоохоронні органи якісно виконували свої роботу. І тоді все у нас буде добре: і хабарники – злочинці будуть покарані, а українці отримають таку бажану надію на безпеку.

А гроші чи достаток, як каже Юлія, заробимо, це закладено у нас генетично. Український народ готовий працювати багато і натхненно.

- Найбільше мене гнітить тільки те, що, на жаль, ми ображаємо наше минуле покоління, наших пенсіонерів, а вони наша мудрість і пам’ять, – каже жінка. – Але я думаю, що це найближчим часом  зміниться і достойно оцінимо їх внесок та забезпечимо достойну пенсію. Стосовно плану дій, то основним завданням на сьогоднішній день є створення міцної команди з мешканців Тернопільщини для якісного відстоювання інтересів нашого регіону та міста у Верховній Раді, верхівці влади та захисту їх прав.  а мою думку основним обов’язком представника громади у будь якій владі – це відстоювання інтересів громади.

Зараз Юлія разом з активними тернополянами розробляють програму дій кандидата в депутати. До речі, до написання програми та команди запрошують усіх охочих.

- Щодо грошей на вибори. А скільки треба грошей?, – сміється Юлія. - З 2008-ого року я приватний підприємець. Чоловік теж займається підприємницькою діяльністю. Саме завдяки цьому наша сім’я змогла осилити три роки судів. Допомогти людей з оплатою судів та експертизи просила тільки тоді, коли наша сім’я зіштовхнулася з раком батька.

Жінка не погоджується з думкою, що на вибори потрібно тратити колосальні кошти. На її думку, якщо ведеться дорога агітаційна кампанія, виникає закономірне запитання, де ці гроші взялись і кому їх потрібно буде віддавати.

- Я ні в кого нічого не просила і нікому нічого не винна, – додає Юлія Мамчак. - Вступний внесок оплачую з сімейних заощаджень. Планую провести мінімальну агітаційну кампанію.

Жінка каже, якщо хтось захоче їй допомогти без зобов’язань в майбутньому, то це можна буде зробити перерахувавши кошти на виборчий рахунок, який згодом оприлюднять. Юлія каже, якщо справді є бажання змінювати країну, пора відходити від стандартів, що на вибори можуть йти лише багаті люди або чиїсь протеже. Інакше все залишиться, як є.

 

 

 

Тернопільська активістка йде у депутати Верховної Ради Reviewed by on . Про рішення йти на вибори до Верховної Ради тернополянка Юлія Мамчак повідомила на своїй сторінці у Facebook. Журналістці "20 хвилин" Юлія розповіла чому виріши Про рішення йти на вибори до Верховної Ради тернополянка Юлія Мамчак повідомила на своїй сторінці у Facebook. Журналістці "20 хвилин" Юлія розповіла чому виріши Rating: 0

Додати коментар

scroll to top