fbpx  
Home » Новини » Сімейні лікарі з Тернопільщини знайомилися із досвідом Польщі

Сімейні лікарі з Тернопільщини знайомилися із досвідом Польщі

08.06.2019 10:27 Категорія: Новини

лікарі у польщіПрацівники амбулаторії с.Вишнівчик Золотниківської громади у складі української делегації брали участь у навчальному візиті щодо роботи первинної ланки медицини в Польщі. Візит відбувся в рамках програми STUDY TOURS TO POLAND.

У рамках навчального візиту учасники відвідали Люблінське відділення Національного фонду здоров’я Польщі. Керівництво відділення детально розповіло про роботу системи медичного забезпечення, особливо в історичному контексті, який триває вже більше 20 років.

Учасники дізналися які виклики та зміни відбувалися як у функціонуванні системи медичного забезпечення, так і її фінансуванні. Цікавили питання викликів та причин змін, котрі впроваджувалися.

На сьогодні в регіоні НФЗ фінансує послуги, які надають більше 2000 медичних установ, з яких понад 600 – первинну допомогу, а мережа 27 медичних закладів регіону забезпечує цілодобову медичну допомогу.

 

 

Сімейні лікарі з Тернопільщини знайомилися із досвідом Польщі Reviewed by on . Працівники амбулаторії с.Вишнівчик Золотниківської громади у складі української делегації брали участь у навчальному візиті щодо роботи первинної ланки медицини Працівники амбулаторії с.Вишнівчик Золотниківської громади у складі української делегації брали участь у навчальному візиті щодо роботи первинної ланки медицини Rating: 0

Додати коментар

scroll to top