fbpx  
Home » Кримінал » Шахрай оббирав пенсіонерів в Тернополі

Шахрай оббирав пенсіонерів в Тернополі

11.06.2019 15:13 Категорія: Кримінал Новини

пенсіонеркаОперативники Тернопільського відділу поліції встановлюють особу пройдисвіта, який обдурив пенсіонерів, обіцяючи їм заміну газових лічильників. 81-річна жителька обласного центру віддала шахраєві 700 гривень.

Потерпіла із заявою звернулася до правоохоронців і повідомила, що якийсь чоловік на вигляд сорок років, який був одягнений у сірі штани та піджак прийшов до її помешкання, представився співробітником газової служби і переконав у необхідності провести заміну лічильника газу, мотивуючи тим, що «старий багато мотає». Пенсіонерка дала завдаток – 700 гривень, проте майстер слова не дотримав і не прийшов наступного дня, аби виконати обіцяну роботу, пише сайт Національної поліції.

Як встановили правоохоронці, того дня зловмисник обдурив не лише 81-річну бабусю, його жертвами стало ще одне подружжя тернопільських пенсіонерів, котрим теж обіцяв новий лічильник, проте люди не хотіли заявляти в поліцію.

 Правоохоронці застерігають краян не вестися на жодні пропозиції від невідомих осіб, а найкраще – навіть на поріг не пускати незнайомців. Адже шахраї придумують різноманітні способи обману, лиш би збагатитися.

 

 

Шахрай оббирав пенсіонерів в Тернополі Reviewed by on . Оперативники Тернопільського відділу поліції встановлюють особу пройдисвіта, який обдурив пенсіонерів, обіцяючи їм заміну газових лічильників. 81-річна жителька Оперативники Тернопільського відділу поліції встановлюють особу пройдисвіта, який обдурив пенсіонерів, обіцяючи їм заміну газових лічильників. 81-річна жителька Rating: 0

Додати коментар

scroll to top