fbpx  
Home » Новини » Ще чотири релігійні громади, котрі перейшли до Помісної Православної Церкви, отримали статути

Ще чотири релігійні громади, котрі перейшли до Помісної Православної Церкви, отримали статути

06.06.2019 15:16 Категорія: Новини 1 коментар

церкваПідписано розпорядження про затвердження статутів чотирьох релігійних громад, які приєдналися до Православної Церкви України.

Процедуру зміни підлеглості відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» пройшли релігійні громади сіл Дунаїв і Розтоки Кременецького, Малі Дедеркали Шумського та Трибухівці Бучацького районів.

Під час вручення документів про приналежність релігійних громад до Православної Церкви України були присутні священики і представників релігійних громад, які підтвердили своє прагнення перебувати у лоні Єдиної Помісної Української Церкви.

 

Ще чотири релігійні громади, котрі перейшли до Помісної Православної Церкви, отримали статути Reviewed by on . Підписано розпорядження про затвердження статутів чотирьох релігійних громад, які приєдналися до Православної Церкви України. Процедуру зміни підлеглості відпов Підписано розпорядження про затвердження статутів чотирьох релігійних громад, які приєдналися до Православної Церкви України. Процедуру зміни підлеглості відпов Rating: 0

Коментарі (1)

  • Л

    топить, заливає… не доходить, що гнів Божий – то не церкву відібрати

Додати коментар

scroll to top