fbpx  
Home » Новини » Патрульні зафіксували на трасі міжнародного значення максимальну швидкість

Патрульні зафіксували на трасі міжнародного значення максимальну швидкість

26.06.2019 12:40 Категорія: Новини

зафіксували швидкістььбНа трасі М-09 (Тернопіль – Львів – Рава-Руська) водій автомобіля AUDI A4 у населеному пункті розігнався до швидкості 158 км/год.

За своє правопорушення кермувальник отримав постанову за ч. 3 ст. 122 КУпАП, штраф становить 510 грн.

Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.

Загалом від початку 2019 року патрульні, використовуючи прилади TruCAM, винесли 4434 постанови за перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху.

“Завжди дотримуйтесь швидкісного режиму, аби ваша поїздка не стала останньою”, – кажуть у поліції.

Нагадуємо:

згідно ч. 1 ст. 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень.
згідно ч. 3 ст. 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

 

Патрульні зафіксували на трасі міжнародного значення максимальну швидкість Reviewed by on . На трасі М-09 (Тернопіль – Львів – Рава-Руська) водій автомобіля AUDI A4 у населеному пункті розігнався до швидкості 158 км/год. За своє правопорушення кермувал На трасі М-09 (Тернопіль – Львів – Рава-Руська) водій автомобіля AUDI A4 у населеному пункті розігнався до швидкості 158 км/год. За своє правопорушення кермувал Rating: 0

Додати коментар

scroll to top