fbpx  
Home » Влада » Оплески та «Слава Україні!»: п‘ятого Президента Петра Порошенка зустріли у Зборові (фото)

Оплески та «Слава Україні!»: п‘ятого Президента Петра Порошенка зустріли у Зборові (фото)

28.06.2019 22:40 Категорія: Влада Новини

LRO_9505Сотні зборівчан прийшли привітатися з колишнім главою України.

«Я не лише приїхав до вас сказати: «Дякую!», я приїхав до вас з проханням об’єднуватися, відстоювати проєвропейський курс та боротися за Україну! Бо ті, що зараз при владі за один місяць знищили те, за що я боровся 5 років. Що це як не промосковський реванш? Не час зараз розслаблятися. Час гуртуватися!», – нагоросив екс-гарант Порошенко.

На сцені зборівського будинку культури він представив своїх людей, котрі є в списку на вибори Верховної Ради в складі партії «Європейська Солідарність». Серед них «батько» декомунізації в Україні Володимир В‘ятрович, борець за незалежність від російського газового ярма Наталка Бойко та відомий блогер, волонтер Андрій Карпов, усім відомий, як «Полтава».

Також Петро Олексійович Порошенка привітав діючого народного депутата по 165-му зборівському округу Тараса Юрика, який в свою чергу подякував п‘ятому Президенту за підтримку та виділені кошти, які були вкладені в Зборівщину, зокрема. «Я переконаний, що такою ж великою командою, як ми зібрались сьогодні підтримаємо Порошенка та «Європейську Солідарність», відіб‘ємо усі проросійські наступи і збережемо те, що будували останні роки. Слава Україні!, – зазначив Тарас Юрик.
Приємною несподіванкою для зборівчан стало спільне виконання Гімну України, акапельно. Після чого мешканці ще довго фотографувалися та не відпускали Президента і його дружину Марину.

LRO_9758

LRO_9750

LRO_9701

LRO_9595

LRO_9505

LRO_9763

Оплески та «Слава Україні!»: п‘ятого Президента Петра Порошенка зустріли у Зборові (фото) Reviewed by on . Сотні зборівчан прийшли привітатися з колишнім главою України. «Я не лише приїхав до вас сказати: «Дякую!», я приїхав до вас з проханням об’єднуватися, відстоюв Сотні зборівчан прийшли привітатися з колишнім главою України. «Я не лише приїхав до вас сказати: «Дякую!», я приїхав до вас з проханням об’єднуватися, відстоюв Rating: 0

Додати коментар

scroll to top