fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщину завітав Почесний консул України в Нідерландах

На Тернопільщину завітав Почесний консул України в Нідерландах

11.06.2019 09:34 Категорія: Новини

Почесний консул України в Нідерландах (2)Днями у Тернопіль завітав Почесний консул України в Нідерландах в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен.

На зустрічі також був присутній Почесний консул Королівства Нідерланди у Західному регіоні Андрій Гринчук. Присутні обговорили умови міжнародної співпраці малого та середнього бізнесу, адже це невід’ємна складова процесу економічного розвитку Тернопілля.

«Сподіваюся, що завдяки нашому спілкуванню ми зможемо дізнатися більше про ваш регіон та розвинути партнерські відносини. Мета мого приїзду – дослідити найважливіші та найбільш розвинені галузі Тернопільщини, аби зрозуміти куди найкраще вкладати кошти», – зауважив Почесний консуло України в Королівстві Нідерланди.
 

На Тернопільщину завітав Почесний консул України в Нідерландах Reviewed by on . Днями у Тернопіль завітав Почесний консул України в Нідерландах в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен. На зустрічі також був присутній Почесний консул Ко Днями у Тернопіль завітав Почесний консул України в Нідерландах в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен. На зустрічі також був присутній Почесний консул Ко Rating: 0

Додати коментар

scroll to top