fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині розпочали ремонт найнебезпечних ділянок державної дороги (фото)

На Тернопільщині розпочали ремонт найнебезпечних ділянок державної дороги (фото)

13.06.2019 11:09 Категорія: Новини

ТЕРНОПІЛЬ-ЧЕРНІВЦІ ремонтДнями почали ремонт найнебезпечніших ділянок державної дороги «Тернопіль-Чернівці». Про це повідомив народний депутат Олег Барна.

«Приємно проїхати по дорозі між с.Оришківці та смт.Копичинці без «трампліну», котрий роками створював аварійну ситуацію для новачків, котрі не знали про цей дуже небезпечний «сюрприз», проїжджаючи на швидкості біля 100км/год. внаслідок чого авто викидало на зустрічну полосу чи обочину.

Ще один такий небезпечний «трамплін», котрий став причиною смертей, є по дорозі на Мельницю-Подільську за залізничним мостом. Буду також наполягати на негайному і його усуненню. Цьогоріч заплановано 242млн.грн. на ремонт іншої небезпечної ділянки Міжнародної дороги М-19 на ділянці об’їзної м.Чорткова зі смугами роз’їзду кільцевої ділянки (всього 15.5км.). Таки робляться дороги, ще й під час війни», – констатує нардеп.

На Тернопільщині розпочали ремонт найнебезпечних ділянок державної дороги (фото) Reviewed by on . Днями почали ремонт найнебезпечніших ділянок державної дороги «Тернопіль-Чернівці». Про це повідомив народний депутат Олег Барна. «Приємно проїхати по дорозі мі Днями почали ремонт найнебезпечніших ділянок державної дороги «Тернопіль-Чернівці». Про це повідомив народний депутат Олег Барна. «Приємно проїхати по дорозі мі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top