fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині народилося плямисте оленя (фото)

На Тернопільщині народилося плямисте оленя (фото)

16.06.2019 11:49 Категорія: Новини

оленяНа шість особин збільшилася кількість поголів’я оленів плямистих минулоріч у державному підприємстві «Чортківське лісове господарство». Про це поінформував інженер з охорони лісу ДП «Чортківський лісгосп» Андрій Гановський.

Цьогоріч є новий приплід. Це маля народилося в Улашківському лісництві. Лісник Улашківського лісництва Михайло Ярош, в обході якого з’явилося оленя, піклується, аби і мама, і дитинча були в повній безпеці, інформує прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

– Поповнення оленячого сімейства очікуємо в вольєрному господарстві Білецького лісництва, – говорить Андрій Гановський. – Зокрема, в червні-липні на світ має з’явитися ще кілька оленів плямистих.

Загальна ж кількість оленів плямистих в Чортківському лісовому господарстві становить 26 особин.

 

 

На Тернопільщині народилося плямисте оленя (фото) Reviewed by on . На шість особин збільшилася кількість поголів’я оленів плямистих минулоріч у державному підприємстві «Чортківське лісове господарство». Про це поінформував інже На шість особин збільшилася кількість поголів’я оленів плямистих минулоріч у державному підприємстві «Чортківське лісове господарство». Про це поінформував інже Rating: 0

Додати коментар

scroll to top