fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині дбають про ветеранів АТО

На Тернопільщині дбають про ветеранів АТО

01.06.2019 11:33 Категорія: Новини

АТОНині в Тернопільській області – близько шість тисяч осіб, якій мають статус учасника бойових дій. І за останні роки відбулося чимало змін, спрямованих на посилення соціального та правового захисту цієї категорії осіб.

Зокрема, у Тернополі в обласній психоневрологічній лікарні отримують необхідні медичні послуги учасники бойових дій. На базі цієї лікарні створено центр реабілітації учасників АТО.

Крім цього, триває надбудова приміщення, де зможуть отримувати кваліфіковану допомогу бійці на базі обласного наркологічного диспансеру. За останні два роки там пройшли безоплатне лікування 424 особи. Водночас, медико-психологічна допомога надається й на базі Заліщицького госпіталю ветеранів війни, Більче-Золотецької лікарні реабілітації, Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні реабілітації.

Додамо, що Тернопільщина відкрита для багатьох ініціатив, а більшість із них уже підтримала. Серед них – лікування, реабілітація та оздоровлення учасників бойових дій, оздоровлення дітей учасників бойових дій, надання добровольцям статусу УБД та підтримка родин загиблих на східному фронті та Героїв Небесної Сотні.

 

 

 

На Тернопільщині дбають про ветеранів АТО Reviewed by on . Нині в Тернопільській області – близько шість тисяч осіб, якій мають статус учасника бойових дій. І за останні роки відбулося чимало змін, спрямованих на посиле Нині в Тернопільській області – близько шість тисяч осіб, якій мають статус учасника бойових дій. І за останні роки відбулося чимало змін, спрямованих на посиле Rating: 0

Додати коментар

scroll to top