Home » ­ » На Тернопільщині через зливи багатодітна жінка залишилася без житла (відео)

На Тернопільщині через зливи багатодітна жінка залишилася без житла (відео)

14.06.2019 17:01 Категорія: ­ Новини

негодаНегода не відступає. На Тернопіллі продовжує дощити і затоплювати села. Ми – на Бучаччині, село Соколів. Тут живе пані Наталія з трьома своїми дітьми і мамою.

Нещодавно після зливи на одній зі сторінок у соцмережі Фейсбук небайдужі люди поширили пост жінки, що хату сильно затопило. На фото видно, вода усюди, затопила город, прибудинкову територію.

На місці бачимо наслідки. Вода зійшла, але слід залишила. Заходимо на подвір’я. У будинку жінка показує наслідки стихії. Стіни тріскаються, у кімнаті на підлозі намул. Що не встигли підняти – брудне. Старший син пані Наталі згадує, як почався сильний дощ.

- З пів години – і потічок піднявся, почав розливатися, і ми побачили, що до хати йде вода, – розповідає син Наталі Ростислав. – Ми почали все піднімати, щоб не намокло, і почали виходити. Бабка лишилась, потім вода зайшла настільки, що вона майже не могла вийти.

На Тернопільщині через зливи багатодітна жінка залишилася без житла (відео) Reviewed by on . Негода не відступає. На Тернопіллі продовжує дощити і затоплювати села. Ми - на Бучаччині, село Соколів. Тут живе пані Наталія з трьома своїми дітьми і мамою. Н Негода не відступає. На Тернопіллі продовжує дощити і затоплювати села. Ми - на Бучаччині, село Соколів. Тут живе пані Наталія з трьома своїми дітьми і мамою. Н Rating: 0

Додати коментар

scroll to top