fbpx  
Home » Новини » «Мета нашої роботи — комфортні умови та гідне соцзабезпечення воїнів-афганців», – Степан Барна

«Мета нашої роботи — комфортні умови та гідне соцзабезпечення воїнів-афганців», – Степан Барна

27.06.2019 17:00 Категорія: Новини

DSC_5597Питання соціального забезпечення ветеранів-афганців – важливий аспект роботи, на який слід звертати увагу під час громадської та політичної діяльності. Так вважає голова ТОДА 2015-2019 років Степан Барна. Саме тому, у вівторок, 25 червня він зустрівся з активом обласної Спілки ветеранів Афганістану. Під час розмови зазначили, що впродовж останніх років держава чималу увагу приділяла ветеранам-афганцям та їхнім сім’ям.

«Торік, завдяки субвенції було придбано житло для одинадцятьох учасників бойових дій на території Афганістану. Це були особи з інвалідністю І-ІІ групи. Знаю, що цьогоріч також виділили кошти на придбання квартир ще для чотирьох афганців. Такі кроки мають і надалі мати місце. Адже ці люди ризикували життям і не можна залишати їх на призволяще», -  підкреслив Степан Барна.

Також він відзначив, що саме воїни-афганці одними з перших пішли на Схід  захищати рідну землю від окупанта.

«Саме вони вчили молодших воїнів силі та мужності на полі бою. Тому наше завдання — зробити все для того, щоб забезпечити комфортні умови та гідне соціальне забезпечення воїнів, які ризикували своїми життями на території інших держав», – додав Степан Барна.

 

 

«Мета нашої роботи — комфортні умови та гідне соцзабезпечення воїнів-афганців», – Степан Барна Reviewed by on . Питання соціального забезпечення ветеранів-афганців – важливий аспект роботи, на який слід звертати увагу під час громадської та політичної діяльності. Так вваж Питання соціального забезпечення ветеранів-афганців – важливий аспект роботи, на який слід звертати увагу під час громадської та політичної діяльності. Так вваж Rating: 0

Додати коментар

scroll to top