fbpx  
Home » Новини » Медики Тернопільщини переймають досвід провідних спеціалістів світу

Медики Тернопільщини переймають досвід провідних спеціалістів світу

22.06.2019 11:30 Категорія: Новини

Медики новий досвід (2)На Тернопільщину завітали провідні спеціалісти світової медицини: професор акушерської анестезіології Університету Міннесоти Ліза Корбетт (США), акушерський анестезіолог Олег Туркот (госпіталь Джонса Хопкінса, Балтімор, США), асистент кафедри акушерства та гінекології Медичного університету Саскачевану Гленні Лейн (Канада), анестезіолог Саузерн Дженерал госпіталю у Глазго Віктор Трегубов (Велика Британія), консультант з анестезіології та інтенсивної терапії Каріна Якубовська (дитяча лікарня, Університет Варшави, Польща), доцент кафедри сімейної та громадської медицини Шалла Намак (медичний центр Вейк Форест, США), старша медсестра-анестезист Анна-Сесілія Малле-Барлоу (госпіталь Абботт Норзвестерн, США).

Головна мета візиту – читання лекцій з актуальних питань анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві і гінекології для фахівців Тернопільської та Хмельницької областей в галузі анестезіології, акушерства і гінекології та неонатології; проведення ворк-шопів та майстер-класів; виїзні майстер-класи з питань анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві і гінекології спільно з фахівцями анестезіології та інтенсивної терапії ТДМУ на базах Чортківської, Кременецької та Заліщицької ЦРЛ, інформує Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.

Також обговорюються напрямки міжнародної співпраці між організацією Kybele та Тернопільським державним медичним університетом.

Медики новий досвід (2)

ДОВІДКОВО:
Kybele є світовим лідером у зміцненні системи охорони здоров’я, яка визнана на міжнародному рівні для підвищення якості та безпеки охорони здоров’я під час пологів у країнах з низьким та середнім рівнем доходу. Команди Кобеле складаються з медичних фахівців з анестезіології, акушерства та неонатології, а також науковців з впровадження. Ми налагоджуємо партнерські відносини з міністерствами охорони здоров’я та місцевими лідерами для розробки інноваційних, економічно ефективних рішень для проблем охорони здоров’я. Наш строгий підхід був зафіксований у більш ніж 25 рецензованих публікаціях. З моменту свого створення в 2001 році, Kybele успішно реалізувала багатогранні програми зі сталим впливом в 13 країнах Африки та Східної Європи з більш ніж 4 мільйонами доларів підтримки з боку урядів, установ та фондів.

 

 

Медики Тернопільщини переймають досвід провідних спеціалістів світу Reviewed by on . На Тернопільщину завітали провідні спеціалісти світової медицини: професор акушерської анестезіології Університету Міннесоти Ліза Корбетт (США), акушерський ане На Тернопільщину завітали провідні спеціалісти світової медицини: професор акушерської анестезіології Університету Міннесоти Ліза Корбетт (США), акушерський ане Rating: 0

Додати коментар

scroll to top