fbpx  
Home » Новини » Лікарні на Тернопільщині придбали апарат, який визначає результати аналізів за 3 хвилини (відео)

Лікарні на Тернопільщині придбали апарат, який визначає результати аналізів за 3 хвилини (відео)

07.06.2019 16:09 Категорія: Новини

новітній апаратРезультати аналізів за 3 хвилини! Модернізоване обладнання придбали у Збаразькій центральній районній комунальній лікарні. У напівавтоматичному біохімічному аналізаторі крові можна провести понад 20 видів досліджень.

«Новий апарат обраховує максимально точні результати», – каже МедіаТОРу завідувачка лабораторією Збаразької центральної районної комунальної лікарні Марія Ковальчук.

Модернізований апарат самостійно обраховує та друкує результати аналізів.

«Через 90 секунд  готові перші розрахунки», – зазначає біохімік Збаразької центральної районної комунальної лікарні Галина Стасюк.

Обійшовся німецький прилад  у 110 тис гривень. Оновлена техніка обслуговуватиме пацієнтів з усього району. А це до півсотні людей щодня.

Лікарні на Тернопільщині придбали апарат, який визначає результати аналізів за 3 хвилини (відео) Reviewed by on . Результати аналізів за 3 хвилини! Модернізоване обладнання придбали у Збаразькій центральній районній комунальній лікарні. У напівавтоматичному біохімічному ана Результати аналізів за 3 хвилини! Модернізоване обладнання придбали у Збаразькій центральній районній комунальній лікарні. У напівавтоматичному біохімічному ана Rating: 0

Додати коментар

scroll to top