fbpx  
Home » Новини » Кременецька школа отримає подарунок від Фонду Кличків

Кременецька школа отримає подарунок від Фонду Кличків

13.06.2019 12:12 Категорія: Новини

посилка_успiху2НВК «Кременецька ЗОШ №5 – ДНЗ» став переможцем у проекті Фонду Кличків «Посилка успіху».

Лист про це днями отримали у навчальному закладі. Тепер у школі з’явиться новий якісний спортивний інвентар, а один із вчителів фізкультури відвідає триденний тренінг у Конче-Заспі.

Конкурсна комісія Klitschko Foundation відзначила Вашу заявку однією з кращих. «За умовами конкурсу, Ви отримаєте можливість відвідати тренінг та набір базового спортивного інвентарю. Ми вбачаємо своєю місією створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України, що досягається у поєднанні як фізичного, так і духовного та інтелектуального становлення молоді», – йдеться у листі.

Як повідомили у міській раді, раніше навчальний заклад переміг у проекті від «P&G». Тепер учні школи регулярно отримують безкоштовно засоби особистої гігієни.

 

Кременецька школа отримає подарунок від Фонду Кличків Reviewed by on . НВК «Кременецька ЗОШ №5 – ДНЗ» став переможцем у проекті Фонду Кличків «Посилка успіху». Лист про це днями отримали у навчальному закладі. Тепер у школі з’явить НВК «Кременецька ЗОШ №5 – ДНЗ» став переможцем у проекті Фонду Кличків «Посилка успіху». Лист про це днями отримали у навчальному закладі. Тепер у школі з’явить Rating: 0

Додати коментар

scroll to top