fbpx  
Home » Новини » «Картку тернополянина» тепер можна поповнити, не виходячи з дому

«Картку тернополянина» тепер можна поповнити, не виходячи з дому

04.06.2019 16:59 Категорія: Новини 2 коментарі

Картка тернополянаУсі користувачі персонального кабінету для сплати комунальних послуг відтепер можуть поповнити карткою будь-якого банку свій електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» не виходячи з дому.

Фахівці ПП «Укрспецінформ»  розробили додатковий сервіс у системі EPS. Жителі міста можуть тут не лише швидко та надійно оплатити комунальні платежі, але й поповнити свій електронний квиток «Соціальна карта тернополянина», пише “Тернопіль житлово-комунальний”. Платежі здійснюються з комісією згідно тарифів банку і залежать від суми поповнення.

До слова, розробляється можливість для поповнення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» у системі EPS для тих, хто не має особистого кабінету для оплати комунальних платежів. Тобто, скористатися новою можливістю зможуть усі інтернет-користувачі.

 

«Картку тернополянина» тепер можна поповнити, не виходячи з дому Reviewed by on . Усі користувачі персонального кабінету для сплати комунальних послуг відтепер можуть поповнити карткою будь-якого банку свій електронний квиток «Соціальна карта Усі користувачі персонального кабінету для сплати комунальних послуг відтепер можуть поповнити карткою будь-якого банку свій електронний квиток «Соціальна карта Rating: 0

Коментарі (2)

 • Cвітлана

  Я скористалась цим сервісом поповнивши картку ще в неділю 2 червня в обід.Гроші до цих пір не поступили,принаймні станом на 15 год 30 хв..їх на картці тернополянина ще не було.

 • Raynor

  Цікаво, чому одержувач

  Одержувач
  Комунальні платежі, м.Хмельницький та Хмельницька область (ІРЦ)

  якщо сервіс діє у Тернополі
  ???

Додати коментар

scroll to top