fbpx  
Home » Влада » Хто з політиків Тернопільщини перевиконав свої обіцянки?

Хто з політиків Тернопільщини перевиконав свої обіцянки?

06.06.2019 12:11 Категорія: Влада Новини

посадаНе всі українські політики відрізняють щедрістю. Зазвичай, вони думають про власне збагачення, а не добробут своїх виборців та пересічних громадян.

Проте, на наше здивування, є серед політиків і ті, хто не тільки виконує поставлені обіцянки, а й у хорошому сенсі перестарався з їх виконанням.

Так, видання «Слово і Діло» проаналізувало, хто посадовців дотримався слова і навіть більше. За даними журналістів, одним із таких політиків в Україні є голова ТОДА Степан Барна. Видання зазначає, що  Барна до кінця минулого року пообіцяв відкрити в області 11 нових футбольних полів зі штучним покриттям. У підсумку з моменту, як він дав обіцянку, полів побудували аж 15.

 

Хто з політиків Тернопільщини перевиконав свої обіцянки? Reviewed by on . Не всі українські політики відрізняють щедрістю. Зазвичай, вони думають про власне збагачення, а не добробут своїх виборців та пересічних громадян. Проте, на на Не всі українські політики відрізняють щедрістю. Зазвичай, вони думають про власне збагачення, а не добробут своїх виборців та пересічних громадян. Проте, на на Rating: 0

Додати коментар

scroll to top