fbpx  
Home » Новини » Чортківський лісгосп найбільше спрямував коштів у лісовиробництво

Чортківський лісгосп найбільше спрямував коштів у лісовиробництво

02.06.2019 12:12 Категорія: Новини

лісгоспЗа І квартал лісогосподарські підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства придбали основних засобів на суму 1,7 мільйона гривень. Про це поінформувала заступник начальника відділу лісових ресурсів та економіки управління Марія Псарюк.

Капітальних інвестицій найбільше освоїло державне підприємство «Чортківське лісове господарство» – 821 тисячу гривень. Зокрема, левову частину коштів спрямовано у придбання виробничого обладнання для теплиць – 585 тисяч гривень, пише прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

Нагадаємо, що Чортківське лісове господарство в недалекому майбутньому планують зробити центром для всієї області з автоматизованого вирощування садивного матеріалу лісових порід із закритою кореневою системою, відтак наразі найбільше коштів спрямовується в розвиток тепличного господарства, яке зосереджено в Скала-Подільському лісництві.

 

Чортківський лісгосп найбільше спрямував коштів у лісовиробництво Reviewed by on . За І квартал лісогосподарські підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства придбали основних засобів на суму 1,7 мільйона гривень. Пр За І квартал лісогосподарські підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства придбали основних засобів на суму 1,7 мільйона гривень. Пр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top