fbpx  
Home » Новини » Черниці на Тернопільщині опікуються людьми із непростими долями (відео)

Черниці на Тернопільщині опікуються людьми із непростими долями (відео)

11.06.2019 16:55 Категорія: Новини

cropЇх день розпочинається з молитви і нею закінчується. У черниць немає робочого графіку, але є чимало обов’язків. Під Тернополем діє Будинок Милосердя святої Вероніки, де опікуються літніми людьми. Тут живе 12 бабусь з непростими долями, а опікуються ними лише три черниці.

Тут усе по графіку: і молитва, і відпочинок. До Будинку Милосердя ми потрапили вранці, коли його мешканки лише завершували сніданок. Нас зустріла матінка Марія і зробила невелику екскурсію.

Дім милосердя у Петрикові має 3 поверхи. На першому кухня, їдальня, кімната відпочинку та каплиця. На другому поверсі – спальні бабусь. На дверях у кожної висить оберіг – образ святого.

Матінка Марія, настоятелька монастиря спільноти святої Вероніки, розповідає, що вона і ще двоє монахинь мають під опікою 12 літніх жінок. Найстаршій – 85 років, наймолодшій – 35 років. У кожної нелегка доля і майже не залишилося рідних. Після складного періоду життя вони таки знайшли прихисток – тут і дах над головою, і душевні розмови, і щирі молитви.

Черниці на Тернопільщині опікуються людьми із непростими долями (відео) Reviewed by on . Їх день розпочинається з молитви і нею закінчується. У черниць немає робочого графіку, але є чимало обов'язків. Під Тернополем діє Будинок Милосердя святої Веро Їх день розпочинається з молитви і нею закінчується. У черниць немає робочого графіку, але є чимало обов'язків. Під Тернополем діє Будинок Милосердя святої Веро Rating: 0

Додати коментар

scroll to top