fbpx  
Home » Новини » Жителі Тернопільщини отримають 81 млн. гривень субсидії готівкою

Жителі Тернопільщини отримають 81 млн. гривень субсидії готівкою

15.05.2019 14:34 Категорія: Новини

субсидіяУ зв’язку із монетизацією субсидій одержувачі тепер отримують їх у грошовій або готівковій формах. Субсидії у готівковій формі одержувачі отримують з лютого поточного року. В середньому – це 119 млн. грн. у місяць та 105 тис. домогосподарств. Про це розповів директор Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

Він повідомив, що вже у травні розпочинається виплата готівкової субсидії за квітень. Але через завершення опалювального періоду в середині квітня готівкову субсидію отримають 92 тис. домогосподарств на суму 81 млн. грн., повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

«Всі громадяни, які не мають боргів за житлово-комунальні послуги, і які отримували грошову субсидію через Ощадбанк будуть отримувати вже перепризначену субсидію в готівковій формі. Якщо людина буде мати борги за житлово-комунальні послуги субсидія буде переводитися у грошову форму і цю субсидію адмініструватиме Ощадбанк. А вже після 1 червня відбувається відкриття особового рахунку і якщо є зекономлені кошти і сім’я їх використовує. Також за бажанням заявника грошова форма може бути переведена у готівкову», – поінформував Вадим Боярський.

Жителі Тернопільщини отримають 81 млн. гривень субсидії готівкою Reviewed by on . У зв’язку із монетизацією субсидій одержувачі тепер отримують їх у грошовій або готівковій формах. Субсидії у готівковій формі одержувачі отримують з лютого пот У зв’язку із монетизацією субсидій одержувачі тепер отримують їх у грошовій або готівковій формах. Субсидії у готівковій формі одержувачі отримують з лютого пот Rating: 0

Додати коментар

scroll to top