Home » ­ » Жителі Тернопільщини можуть отримати грошову допомогу на подолання наслідків негоди

Жителі Тернопільщини можуть отримати грошову допомогу на подолання наслідків негоди

16.05.2019 09:37 Категорія: ­ Новини

негодаНегода пройшла, а збитки залишились. Людям, які втратили посіви через зливи, виплатять одноразову допомогу. Вона буде для кожного різною, а рішення прийматиме спеціальна комісія на основі складеного акту.

Виплачуватимуть допомогу з місцевих сільських і районних бюджетів, повідомляє Т1 Новини.

«Людям, домогосподарства, посіви яких зазнали втрат, необхідно скласти акт встановленої форми, під керівництвом керівників місцевих органів самоврядування, тобто сільських селищних голів із залученням депутатів, скласти дефектний акт», – пояснює заступник начальника управління, начальник відділу цивільного захисту управління з питань цивільного захисту населення ТОДА Ігор Любий.

Далі цей акт передають на розгляд до районної держадміністрації, каже Ігор Любий. Спеціальна комісія визначає кількість і порядок надання оноразової виплати. Також Акт сільський голова може розглянути на виконавчому комітеті і надати допомогу постраждалим від негоди за наявності фінансів у місцевому бюджеті.

«За інформацією, яка в нас є, у двох районах вже були комісії при райдержадміністраціях, Бережанському і Козівському. В останньому прийнято рішення про надання допомоги людям, по інших районах інформація уточняється», – додає Ігор Любий.

Одноразову допомогу на подолання наслідків негоди надаватимуть у першу чергу малозабезпеченим, самотнім, стареньким людям, з інвалідністю та багатодітним родинам. Додамо, від негоди на Тернопіллі постраждали і сільгоспвиробники. Вони повністю втратили близько 600 гектарів посівів.

Питання надання допомоги аграріям вирішуватимуть у міністерстві агропромислового розвитку. Але, зазначає фахівець, грошову компенсацію виробники навряд чи отримають. Це можуть бути лише пільги по кредитах або зменшення податків.

Жителі Тернопільщини можуть отримати грошову допомогу на подолання наслідків негоди Reviewed by on . Негода пройшла, а збитки залишились. Людям, які втратили посіви через зливи, виплатять одноразову допомогу. Вона буде для кожного різною, а рішення прийматиме с Негода пройшла, а збитки залишились. Людям, які втратили посіви через зливи, виплатять одноразову допомогу. Вона буде для кожного різною, а рішення прийматиме с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top