fbpx  
Home » Новини » Збараж запрошує на грандіозне святкування Дня міста (програма)

Збараж запрошує на грандіозне святкування Дня міста (програма)

10.05.2019 15:22 Категорія: Новини

ЗбаражВідразу декілька святкових подій відзначатимуть у Збаражі впродовж 11-12 травня.

Зокрема, у ці дні у місті пройдуть театралізоване свято танцю «Збаразькі візерунки», Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Козацька слава», («Забуттям не зростає честь і слава козаків»), «Вареник і Капусняк – фест». Заходи приурочені до дня міста Збаража, свята Збаразького замку, а також офіційного відкриття обласного туристичного сезону.

Усі заходи проходитимуть у парку Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Для гостей підготували цікаву програму, яка включає велопробіг (початок – о 10:30 на Майдані Франка), флеш-моб та цікава вікторина, Кубок міського голови зі стрітболу та футболу, свято фарб “Holi”, конкурс малюнку та свято танцю. Також заплановано показ українського фільму і святковий концерт за участі колективів з району, області та України.

збараж день міста

Збараж запрошує на грандіозне святкування Дня міста (програма) Reviewed by on . Відразу декілька святкових подій відзначатимуть у Збаражі впродовж 11-12 травня. Зокрема, у ці дні у місті пройдуть театралізоване свято танцю «Збаразькі візеру Відразу декілька святкових подій відзначатимуть у Збаражі впродовж 11-12 травня. Зокрема, у ці дні у місті пройдуть театралізоване свято танцю «Збаразькі візеру Rating: 0

Додати коментар

scroll to top