fbpx  
Home » Новини » За ремонтом Гаївського мосту у Тернополі можна стежити онлайн

За ремонтом Гаївського мосту у Тернополі можна стежити онлайн

20.05.2019 16:02 Категорія: Новини

міст ремонт онлайнНа аварійному шляхопроводі, що біля перехрестя вул. Гайової- Будного, уже встановлені дві цілодобові камери відеоспостереження, проте у зв’язку із демонтажем частини мосту, тимчасовою зміною організації дорожнього руху на цій ділянці та повною забороною проїзду для великогабаритного транспорту, була необхідність у встановленні додаткової камери з цілодобовою онлайн-трансляцією.

«У Тернополі запроваджується практика встановлення камер відеоспостереження на тих об’єктах, де ведуться ремонтні роботи, що дозволить усім спостерігати за процесом ремонту, а також забезпечить безпеку руху на дорогах», – зазначили у міській раді.

Перехрестя біля мосту: http://ternopil.webcam/

І ще один ракурс: http://ternopil.webcam/

За ремонтом Гаївського мосту у Тернополі можна стежити онлайн Reviewed by on . На аварійному шляхопроводі, що біля перехрестя вул. Гайової- Будного, уже встановлені дві цілодобові камери відеоспостереження, проте у зв’язку із демонтажем ча На аварійному шляхопроводі, що біля перехрестя вул. Гайової- Будного, уже встановлені дві цілодобові камери відеоспостереження, проте у зв’язку із демонтажем ча Rating: 0

Додати коментар

scroll to top