fbpx  
Home » Новини » Які дороги ремонтують у Тернопільській області?

Які дороги ремонтують у Тернопільській області?

05.05.2019 11:11 Категорія: Новини

Якi_дороги_ремонтуют_На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з поточного середнього, поточного дрібного та ямкового ремонту на дорогах державного значення.

Так, на трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече підрядна організація виконує роботи з фрезування (біля повороту на а/д Кременець-Біла Церква) і регенерації старого покриття. Шляховики продовжують укладати вирівнюючий шар покриття неподалік с. Білокриниця. Протягом дня встелять 1800 тонн матеріалу.

Поточний дрібний ремонт «картами» проводять біля сіл Комарівка і Дибще на трасі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький. 180 тонн асфальтобетону укладуть «картами» там, де утворилися масиви дрібних вибоїн, інформують у Службі автодоріг.

Ямковість ліквідовують на Тернопільщині також механізми типу «Мадпатчер», а також за допомогою укладання гарячого асфальтобетону. Протягом дня дорожники планують цими двома способами усунути 1470 квадратних метри пошкоджень на автошляхах М-19, Н-02, Н-18, Р-43, Т-20-01.

Які дороги ремонтують у Тернопільській області? Reviewed by on . На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з поточного середнього, поточного дрібного та ямкового ремонту на дорогах держ На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з поточного середнього, поточного дрібного та ямкового ремонту на дорогах держ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top