fbpx  
Home » Новини » Як виглядають дороги у громаді на Тернопільщині після ремонту? (фото)

Як виглядають дороги у громаді на Тернопільщині після ремонту? (фото)

17.05.2019 08:48 Категорія: Новини

gumnyska2-1200x480Цьогоріч, ще до Великодня, Теребовлянська міська рада анонсувала ремонт комунальних доріг у нашій громаді. Йшлося про 20 запланованих ділянок асфальту на вулицях міста і сіл Теребовлянської ОТГ.

Результатом оперативної роботи керівництва громади стало нове асфальтне покриття, яке у 2019-му році вже отримали жителі вулиць Садики, Галицька і Навроцького, Вавілова, Залізняка і Народицька, Польова, Чайковського, Сонячна, Чорновола, провулку, який з’єднує вулиці Шевченка і Л.Українки та прибудинкової території по вул.С.Стрільців біля будинку 37а (у м.Теребовля).

У сільських населених пунктах ОТГ заасфальтовано ділянки доріг по вулицях Центральна і Підстінка (с.Гумниська), Джерельна (с.Острівець), Малівська (с.Застіноче), Бічна (с.Семенів), Малівська (с.Малів), Загородна (с.Нова Могильниця), Центральна (с.Стара Могильниця).

Продовжити подібні роботи, як повідомили на сайті громади, планується у липні, після перегляду виконання бюджету за перше півріччя 2019 року.

Що ж до комплексних дорожніх ремонтів, які передбачають розробку кошторисів та встановлення додаткових елементів (бордюрів, знаків, тощо) і комунікацій, у 2019-му міська рада подає на кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури п’ять проектів доріг: Привокзальна, Лошнівська, Лесі Українки – у Теребовлі, та дві дороги у Ласківцях і Кровинці.

так вулиця виглядала до ремонту:

Могильниця – до ремонту

а так після

Могильниця – дорога до церкви

57485935_2260654024188715_1818718512969940992_n

gumnyska

 

 

 

 

Як виглядають дороги у громаді на Тернопільщині після ремонту? (фото) Reviewed by on . Цьогоріч, ще до Великодня, Теребовлянська міська рада анонсувала ремонт комунальних доріг у нашій громаді. Йшлося про 20 запланованих ділянок асфальту на вулиця Цьогоріч, ще до Великодня, Теребовлянська міська рада анонсувала ремонт комунальних доріг у нашій громаді. Йшлося про 20 запланованих ділянок асфальту на вулиця Rating: 0

Додати коментар

scroll to top