fbpx  
Home » Новини » Як виглядатиме сквер у Бережанах після реконструкції? (фото)

Як виглядатиме сквер у Бережанах після реконструкції? (фото)

08.05.2019 09:40 Категорія: Новини

сквер бережани (4)Бережанська міська рада представила проект щодо реконструкції скверу, що знаходиться між вулицями Чорновола та Міцкевича.

«Для придбання естетичного та привабливого вигляду території міста, утримання об’єктів благоустрою, ефективності їх функціонування для задоволення потреб населення, на сьогодні виконані такі роботи: проведена інвентаризація наявних зелених насаджень скверу, а також оцінка їх стану та надані пропозиції щодо господарських заходів по догляду за ними, у тому числі щодо знесення окремих з них. Надані пропозиції щодо озеленення та консультації стосовно асортименту декоративних насаджень», – зазначають у мерії.

сквер бережани (3)

сквер бережани (2)

сквер бережани

 

Як виглядатиме сквер у Бережанах після реконструкції? (фото) Reviewed by on . Бережанська міська рада представила проект щодо реконструкції скверу, що знаходиться між вулицями Чорновола та Міцкевича. «Для придбання естетичного та привабли Бережанська міська рада представила проект щодо реконструкції скверу, що знаходиться між вулицями Чорновола та Міцкевича. «Для придбання естетичного та привабли Rating: 0

Додати коментар

scroll to top