fbpx  
Home » Новини » Як на Тернопільщині проходить ремонт траси у Кременецькому напрямку? (фото)

Як на Тернопільщині проходить ремонт траси у Кременецькому напрямку? (фото)

07.05.2019 11:15 Категорія: Новини

м 19 ремонтШляховики використовують кожен погожий день для продовження робіт на а/д М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. У суботу, 4 травня, на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області проводився поточний середній ремонт на 2 ділянках вищезгаданої траси.

Так, на відрізку Білокриниця-Кременець шляховики уклали 1400 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром, повідомили у прес-службі Автодоріг області.

Водночас біля повороту на а/д Кременець-Біла Церква дорожники проводили фрезування старого покриття на ділянці 2,8 км та ресайклінг 1,2-кілометрового відрізку.

м 19 ремонт (3)

м 19 ремонт (2)

Як на Тернопільщині проходить ремонт траси у Кременецькому напрямку? (фото) Reviewed by on . Шляховики використовують кожен погожий день для продовження робіт на а/д М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. У суботу, 4 травня, на замовлення Служби автом Шляховики використовують кожен погожий день для продовження робіт на а/д М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. У суботу, 4 травня, на замовлення Служби автом Rating: 0

Додати коментар

scroll to top