fbpx  
Home » Новини » Відомі блогери з’їдуться на Тернопільщину

Відомі блогери з’їдуться на Тернопільщину

10.05.2019 13:03 Категорія: Новини

інстаЗ ініціативи начальниці відділу туризму Чортківської міської ради Оксани Свистун відбувся організаційний комітет, на якому обговорювалося питання щодо відкриття туристичного сезону в місті.

«Фестивальне відкриття турсезону часто практикується у різних містах, які вважають себе цікавими для туристів. Чортків також хоче бачити себе містом відкритим для гостей», – зауважила Оксана Свистун.

Для того, щоб залучити мандрівників до нашого містечка, його слід розрекламувати. Планується, що відкриття туристичного сезону відбудеться у формі блогер-фесту 18-19 травня. На свято хочуть запросити відомих блогерів та фотохудожників, які б могли розповісти про Чортків на національному рівні.

 

Відомі блогери з’їдуться на Тернопільщину Reviewed by on . З ініціативи начальниці відділу туризму Чортківської міської ради Оксани Свистун відбувся організаційний комітет, на якому обговорювалося питання щодо відкриття З ініціативи начальниці відділу туризму Чортківської міської ради Оксани Свистун відбувся організаційний комітет, на якому обговорювалося питання щодо відкриття Rating: 0

Додати коментар

scroll to top