fbpx  
Home » Новини » В Тернополі урочисто відкрили Консульство ще однієї країни

В Тернополі урочисто відкрили Консульство ще однієї країни

26.05.2019 15:14 Категорія: Новини

Почесне_Консул_ство_Республiки_Литва_(4)Відбулося урочисте Відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки у Тернополі. Воно знаходитиметься у приміщенні на вул. Шашкевича, 11.

В офіційній церемонії прийняли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріус Януконіс, віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Даріус Скусявічюс, посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Микола Балтажи, Почесний консул Литви в Тернополі  Ярослав Візняк та представники місцевої влади.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, цей день надважливий у стосунках Литви та України.

«Коли на міжнародному рівні хороші відносини, то й між регіонами вони будуть підтримуватись. Думаю разом ми зможемо реалізувати багато різноманітних проектів у різних сферах. Сьогодні ми відкриваємо 11 Почесне консульство Литви в Україні, а це означає, що відносини міцні і перспективні», – зауважив Марюс Януконіс.

Додамо, що – це вже 11 консульство цієї держави в Україні та третє іноземне консульство у Тернопільській області. Нагадаємо, у місті Тернополі відкрито та успішно функціонують консульства Вірменії та Угорщини.

Почесне_Консул_ство_Республiки_Литва_(3)

Почесне_Консул_ство_Республiки_Литва

Почесне_Консул_ство_Республiки_Литва_(2)

Почесне_Консул_ство_Республiки_Литва_(2)-

В Тернополі урочисто відкрили Консульство ще однієї країни Reviewed by on . Відбулося урочисте Відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки у Тернополі. Воно знаходитиметься у приміщенні на вул. Шашкевича, 11. В офіційній церем Відбулося урочисте Відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки у Тернополі. Воно знаходитиметься у приміщенні на вул. Шашкевича, 11. В офіційній церем Rating: 0

Додати коментар

scroll to top