Home » ­ » Учні на Тернопільщині навчаються в оновленій школі (фото)

Учні на Тернопільщині навчаються в оновленій школі (фото)

22.05.2019 12:10 Категорія: ­ Новини

козівська зошЯкісних змін зазнала Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Вона стала опорною у 2016 році. Зараз тут навчається 531 учень.

Як зазначили у прес-службі облдержадміністрації, у 2017 році тут реконструювали дах, а в 2018 році розпочато реалізацію проекту «Енергозберігаючі заходи в Козівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1».

Сюди входить капітальний ремонт частин перекриття, опорядження приміщень, капітальний ремонт системи опалення, водопостачання і водовідведення та утеплення фасадів). Вартість частини проекту, що реалізовувався у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку склала понад 6 мільйонів гривень.

Сьогодні ремонтні роботи продовжуються.

козівська зош (5)

козівська зош (3)

козівська зош (7)

козівська зош (4)

козівська зош (6)

Учні на Тернопільщині навчаються в оновленій школі (фото) Reviewed by on . Якісних змін зазнала Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Вона стала опорною у 2016 році. Зараз тут навчається 531 учень. Як зазначили у прес-служ Якісних змін зазнала Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Вона стала опорною у 2016 році. Зараз тут навчається 531 учень. Як зазначили у прес-служ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top