Home » ­ » У Тернополі збудують сучасний Палац спорту за 600 млн. гривень

У Тернополі збудують сучасний Палац спорту за 600 млн. гривень

14.05.2019 16:12 Категорія: ­ Новини

паалц спорту2Тернопіль таки повернеться до відкладеного через високу вартість проекту будівництва сучасного Палацу спорту. Про це повідомив начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур.

Зазначається, що з місцевого бюджету готові виділити 48,5 мільйона гривень, а це 10 відсотків з необхідної суми. Загалом весь проект вартуватиме 600 мільйонів гривень. Місцеві чиновники сподіваються на дофінансування з державної казни.

«Вітаю рішення Тернопільської міської ради (сьогодні відбулось засідання виконкому) про повернення до питання будівництва Палацу спорту, – написав чиновник на власній сторінці в «Фейсбуку». – На це в Тернополі виділяють 48,5 млн грн. Це 10% від необхідної суми для будівництва цього об’єкту. Решту коштів хочуть отримати після включення споруди державою в перелік об’єктів реконструкції та будівництва.

Нагадаю, торік Міністерство молоді та спорту України погодило державне фінансування в сумі 27 мільйонів, однак після подачі остаточної проектно-кошторисної документації на суму 600 мільйонів гривень, відмовило Тернопільській міській раді і перенаправило ці державні кошти на будівництво Палацу спорту у Рівному.

Сподіваюсь цього разу документація підготована фаховіше, натомість ми в управлінні фізичної культури та спорту ОДА її погодили згідно процедури. Поява такого сучасного багатофункціонального спортивного комплексу в Тернополі – це мрія тисяч спортсменів області уже багато десятків років, оскільки ми єдина область, де такого Палацу спорту досі не було.

Сподіваюся, що після завершення президентських і парламентських виборів державні програми будівництва спортивних об’єктів не будуть згорнуті, та і загалом область не стане «заповідником», де не буде жодної серйозної державної підтримки, як у нас довгий час і було», – написав Мацикур.

У Тернополі збудують сучасний Палац спорту за 600 млн. гривень Reviewed by on . Тернопіль таки повернеться до відкладеного через високу вартість проекту будівництва сучасного Палацу спорту. Про це повідомив начальник управління фізичної кул Тернопіль таки повернеться до відкладеного через високу вартість проекту будівництва сучасного Палацу спорту. Про це повідомив начальник управління фізичної кул Rating: 0

Додати коментар

scroll to top