fbpx  
Home » Кримінал » У Тернополі замінували управління патрульної поліції (відео)

У Тернополі замінували управління патрульної поліції (відео)

30.05.2019 11:09 Категорія: Кримінал Новини

замнуванняПатрульну поліцію замінували. Близько 15 години до поліції подзвонили і повідомили такі інформацію. Правоохоронці одразу кинулись перевірять чи це правда. Також до установи одразу викликали вибухотехніків.

“Надійшло повідомлення на російській мові, що управління заміноване покиньте приміщення, поки не пізно”, каже заступник начальника управління патрульної поліції в Тернопільській області Олег Сороковий.

Після звістки від невідомого мінера з приміщення одразу було евакуйовано особовий склад управління патрульної поліції. Проте, як з’ясувалось, інформація не підтвердилась, повідомляють Т1 Новини.

У Тернополі замінували управління патрульної поліції (відео) Reviewed by on . Патрульну поліцію замінували. Близько 15 години до поліції подзвонили і повідомили такі інформацію. Правоохоронці одразу кинулись перевірять чи це правда. Також Патрульну поліцію замінували. Близько 15 години до поліції подзвонили і повідомили такі інформацію. Правоохоронці одразу кинулись перевірять чи це правда. Також Rating: 0

Додати коментар

scroll to top