fbpx  
Home » Новини » У Тернополі вироблятимуть сучасні вуличні світильники Philips RoadFlair

У Тернополі вироблятимуть сучасні вуличні світильники Philips RoadFlair

29.05.2019 16:05 Категорія: Новини

світильникиУ Тернополі відбулося підписання угоди між компаніями «Signify» (раніше відомої як «Philips Lighting») та ТзОВ «Електросвіт» про виробництва сучасних вуличних світильників.

Збирання світлодіодних світильників для зовнішнього освітлення Philips RoadFlair відбуватиметься на підприємстві що розташовано у Тернополі.

Як прокоментував заступник міського голови з питань інфрастуркутури Владислав Стемковський, стратегія підвищення енергоефективності – одна із ключових у економічному розвитку Тернополя. «Тернопіль на сьогодні вже є столицею виробництва вуличних світильників в Україні, адже в місті працюють такі підприємства як «Шредер», корпорація «Ватра», а відтепер – і Philips.

Довідка. Signify – міжнародна компанія, світовий лідер у галузі світлотехніки для професійного і споживацького ринків. Продукція під брендом Philips, інтегровані системи освітлення Interact і сервіси, що базуються на даних, забезпечують додаткові бізнес-можливості та «перевтілюють» будинки, будівлі і громадські місця. Світильники Philips RoadFlair є кращим рішенням за класом світловіддачі. Вони відрізняються високою ефективністю – більш, ніж 120  лм/ Вт, що перевищує існуючі аналоги, а також відмінним співвідношенням ціни та якості.  Виробничі потужності на даному етапі дозволять виробляти у Тернополі до 20 тис. світильників щороку. Першим світильником, виробленим Signify у Тернополі, стане світильник Philips RoadFlair BRP392.

світильники Philips RoadFlair (2)

Тернопіль житлово-комунальний

 

У Тернополі вироблятимуть сучасні вуличні світильники Philips RoadFlair Reviewed by on . У Тернополі відбулося підписання угоди між компаніями «Signify» (раніше відомої як «Philips Lighting») та ТзОВ «Електросвіт» про виробництва сучасних вуличних с У Тернополі відбулося підписання угоди між компаніями «Signify» (раніше відомої як «Philips Lighting») та ТзОВ «Електросвіт» про виробництва сучасних вуличних с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top