fbpx  
Home » Новини » У Тернополі відкрили ще один універсальний спортмайданчик (фото)

У Тернополі відкрили ще один універсальний спортмайданчик (фото)

01.05.2019 14:44 Категорія: Новини

спортмайданчик (7)У Тернополі на проспекті Злуки відбулося урочисте відкриття універсального спортивного майданчика.

Під час заходу працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення провели для дітей рухливі ігри і спортивні естафети та вручили маленьким тернополянам  символічні подарунки.

Тепер тут зможуть тренуватися маленькі спортсмени з  футбольних команд “Лідер” та “Лідер-1”, які тренуються на базі ПП “Тернопіль Комсервіс”. Як розповідає головний інженер підприємства Володимир Байгер, він щиро радіє, що у його мікрорайоні збудували сучасний майданчик, де зможуть проводити спортивне дозвілля і малі, і дорослі. Володимир Ярославович доклав чимало зусиль, щоб молодь проспекту Злуки мала альтернативу шкідливим звичкам та сидінню за гаджетами.

спортмайданчик (3)

спортмайданчик (6)

спортмайданчик

У Тернополі відкрили ще один універсальний спортмайданчик (фото) Reviewed by on . У Тернополі на проспекті Злуки відбулося урочисте відкриття універсального спортивного майданчика. Під час заходу працівники Тернопільського міського центру фіз У Тернополі на проспекті Злуки відбулося урочисте відкриття універсального спортивного майданчика. Під час заходу працівники Тернопільського міського центру фіз Rating: 0

Додати коментар

scroll to top