fbpx  
Home » Новини » У Тернополі пройде ІІ обласний форум професійної освіти

У Тернополі пройде ІІ обласний форум професійної освіти

16.05.2019 16:13 Категорія: Новини

форумВже цієї п’ятниці, 17 травня, у Тернополі відбудеться ІІ обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра».

Мета проведення форуму – привернути увагу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадського суспільства до конкурентоздатної професійної освіти, підняти імідж і престиж робітничих професій, а також їх популяризувати.

Участь у форумі візьмуть заклади професійної (професійно-технічної) і вищої освіти; випускники 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти області. Вони представлять виставку-презентацію закладів професійної освіти області, проведуть майстер-класи за професіями, а також буде проведено тестування з учнями щодо вибору професії та професійного спрямування.

Захід відбувається за підтримки Тернопільської облдержадміністрації та обласної ради. Місце проведення – парк імені Тараса Шевченка. Час – з 11.00 до 15.00 год.

У Тернополі пройде ІІ обласний форум професійної освіти Reviewed by on . Вже цієї п’ятниці, 17 травня, у Тернополі відбудеться ІІ обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра». Мета проведення форуму – привернути уваг Вже цієї п’ятниці, 17 травня, у Тернополі відбудеться ІІ обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра». Мета проведення форуму – привернути уваг Rating: 0

Додати коментар

scroll to top