fbpx  
Home » Новини » У Тернополі потребуючі отримали понад 500 додаткових послуг

У Тернополі потребуючі отримали понад 500 додаткових послуг

11.05.2019 15:15 Категорія: Новини

соцiал_ний_автомобiл_Понад 500 різноманітних послуг одиноким та потребуючим людям у Тернополі вдалося надати завдяки автомобілю, який придбаний для надання соціальних послуг даним категоріям тернополян.

Як розповіли у прес-службі міської ради, автомобіль був придбаний у 2018 році.  Впродовж року цим транспортним засобом надано понад 500 послуг серед яких: доставка гарячих обідів, продуктів, транспортування у лікувальні заклади одиноких людей, доставка продуктів для благодійної їдальні, збір одягу з благодійних контейнерів та розвезення одягу потребуючим, обслуговування одиноких в селах, які приєднались до Тернопільської міської територіальної громади.

До слова, автомобіль знаходиться на балансі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення.

соцiал_ний_автомобiл__(2)

У Тернополі потребуючі отримали понад 500 додаткових послуг Reviewed by on . Понад 500 різноманітних послуг одиноким та потребуючим людям у Тернополі вдалося надати завдяки автомобілю, який придбаний для надання соціальних послуг даним к Понад 500 різноманітних послуг одиноким та потребуючим людям у Тернополі вдалося надати завдяки автомобілю, який придбаний для надання соціальних послуг даним к Rating: 0

Додати коментар

scroll to top