fbpx  
Home » Новини » У Тернополі понад 1000 військовослужбовців отримали безкоштовну стоматологічну допомогу

У Тернополі понад 1000 військовослужбовців отримали безкоштовну стоматологічну допомогу

15.05.2019 16:12 Категорія: Новини

stomatВ рамках реалізації комплексної програми «Здоров’я громади», у Тернополі впродовж п’яти років проводиться безоплатне високотехнологічне зубопротезування для учасників антитерористичної операції на Сході України.

Тернопіль, зокрема, став одним із перших міст України, де у 2015 році розпочали надавати безкоштовну терапевтичну, хірургічну та ортопедичну стоматологічну допомогу військовослужбовцям та проводити пільгове зубопротезування.

Як повідомляють у Тернопільській міській комунальній стоматологічній поліклініці, впродовж цього періоду безкоштовну стоматологічну допомогу у їхній клініці отримали понад 1000 тернополян- учасників АТО/ООС, 400 з яких було надано послуги з пільгового зубопротезування.

У 2019 році на забезпечення безкоштовною стоматологічною допомогою та проведення пільгового зубопротезування військовослужбовцям, що проходили службу у зоні АТО/ООС, передбачено понад 1 млн. грн з бюджету Тернопільської громади.

У Тернополі понад 1000 військовослужбовців отримали безкоштовну стоматологічну допомогу Reviewed by on . В рамках реалізації комплексної програми «Здоров’я громади», у Тернополі впродовж п’яти років проводиться безоплатне високотехнологічне зубопротезування для уча В рамках реалізації комплексної програми «Здоров’я громади», у Тернополі впродовж п’яти років проводиться безоплатне високотехнологічне зубопротезування для уча Rating: 0

Додати коментар

scroll to top