Home » ­ » У Тернополі оголосили конкурс на кращий проект нового парку на «Алясці»

У Тернополі оголосили конкурс на кращий проект нового парку на «Алясці»

27.05.2019 10:25 Категорія: ­ Новини

парк аляска пропозиціїВідкритий конкурс на кращий ескізний проект створення нового міського парку площею 10,5 га на “Алясці” триватиме з 22 квітня по 22 червня. У міській раді обіцяють грошову винагороду за три перших місцях.

Про затвердження програми та умов відкритого конкурсу на кращий ескізний проект створення нового міського парку площею 10,5 га, який буде розміщений на території мікрорайону №14 та обмежений вулицями Генерала М.Тарнавського, Володимира Великого, М. Липницького та Київською в Тернополі та складу журі йшлося на виконкомі міської ради.

Міський голова додав, що раніше уже отримували попередній ескіз-пропозицію, як мав би виглядати парк. Ескіз подали на громадські обговорення.

- Серед коментарів прозвучала пропозиція, щоб оголосити конкурс і, можливо, хтось запропонує кращий проект, – каже «20 хвилин» Сергій Надал. – Щоб врахувати всі побажання, оголошуємо конкурс, обираємо склад журі, даємо два місяці на проведення конкурсу. Визначаємо першу, другу, третю премії, щоб стимулювати більше охочих подати свої проекти. В умовах конкурсу передбачаємо те, якими мають бути зелені насадження, які технології використовувати і так далі. Щоб це був новий сучасний парк.

Згідно із додатком проекту рішення, ідея проекту повинна містити неповторний образ даного парку серед існуючих парків міста Тернополя з врахуванням сучасних тенденцій садово-паркового мистецтва.

Свої проекти учасники можуть подавати в управлінні культури за адресою бульв. Т. Шевченка,1, 3-й поверх. Контактні телефони: 42-06-72, 52-67-32, з 10:00 до 13:00 в робочі дні. Електронна адреса:e-mail: kultura_mr.ter@ukr.net. Графічні матеріали слід подавати на планшетах не менше формату А-2 загальною площею не більше 2 кв. м (окрім макетів та моделей).

В ескізному проекті необхідно передбачити містобудівний аналіз, використання новітніх ІТ технологій SMART, виразне образно–пластичне вирішення композицій відповідно до ідеї та змісту, раціональне використання земельної ділянки, об’ємно-просторове і архітектурно-планувальне рішення обꞌєктів обслуговування парку з урахуванням масштабу і характеру довкілля, проведення комплексного благоустрою території.

Ескізний проект повинен містити ситуаційний план місця розташування парку М1:2000, схему генплану парку М1:10000, фрагменти окремих елементів благоустрою М1:500, ілюстративні матеріали (в довільній формі), пояснювальну записку до двох сторінок формату А-4 з орієнтовним кошторисом витрат на проектування та реалізацію проекту, облаштування прилеглої території. Графічні та текстові матеріали оформляються та подаються державною мовою.

Конкурсні матеріали слід подавати анонімно під девізом у формі шестизначного числа, яке проставляється у верхньому правому кутку на перших сторінках усіх матеріалів ескізного проекту та пояснювальній записці. Інформація про авторів проекту (прізвища, імена, по батькові, адреси, банківські реквізити, ідентифікаційні коди), а також пропозиції розподілу можливої премії між членами авторського колективу, завірені їх підписами, подаються у закритому конверті під девізом.

Для відзначення кращих пропозицій встановили призовий фонд – 30 000 гривень: 15000 грн за перше місце, 10 000 за друге і 5 000 за третє.

У Тернополі оголосили конкурс на кращий проект нового парку на «Алясці» Reviewed by on . Відкритий конкурс на кращий ескізний проект створення нового міського парку площею 10,5 га на "Алясці" триватиме з 22 квітня по 22 червня. У міській раді обіцяю Відкритий конкурс на кращий ескізний проект створення нового міського парку площею 10,5 га на "Алясці" триватиме з 22 квітня по 22 червня. У міській раді обіцяю Rating: 0

Додати коментар

scroll to top