fbpx  
Home » Новини » У тернопільській школі встановили перший питний фонтанчик з новітньою системою очищення води (фото)

У тернопільській школі встановили перший питний фонтанчик з новітньою системою очищення води (фото)

15.05.2019 13:03 Категорія: Новини

питний фонтанчик з системою очищення води (2)У приміщенні ЗОШ № 17 у Тернополі встановили перший сучасний питний фонтанчик для школярів з системою очищення питної води.

Проект реалізували у рамках Року екології у Тернополі. За сприяння чиновників та місцевих бізнесменів у школах міста планують встановити такі сучасні питні конструкції, пише Тернопіль Vision..

Під час дослідження, з’ясувалося, що 30 відсотків школярів мають хронічні захворювання, по закінченню школи цей відсоток сягає уже 70 відсоток і не останнє місце у даному дослідження займає якість питної води.

Дизайн даного питного фонтанчика дозволяє вживати воду безконтактно, що допомагає зменшити кількість використання пластикових стаканчиків, утилізація яких наразі є великою проблемою.

Нові сучасні системи очистки води планують встановити у всіх колах міста протягом року. Наступною стане ТЗОШ №28.

питний фонтанчик з системою очищення води

питний фонтанчик з системою очищення води (3)

У тернопільській школі встановили перший питний фонтанчик з новітньою системою очищення води (фото) Reviewed by on . У приміщенні ЗОШ № 17 у Тернополі встановили перший сучасний питний фонтанчик для школярів з системою очищення питної води. Проект реалізували у рамках Року еко У приміщенні ЗОШ № 17 у Тернополі встановили перший сучасний питний фонтанчик для школярів з системою очищення питної води. Проект реалізували у рамках Року еко Rating: 0

Додати коментар

scroll to top