fbpx  
Home » Новини » У Тернопільській області проведуть найбільший урок у світі

У Тернопільській області проведуть найбільший урок у світі

14.05.2019 15:23 Категорія: Новини

навчання«Найбільший урок у світі» (World Largest Lesson) проведуть 16 травня у Тернопільській області. Мета уроку – розповісти молоді Тернопільщини про Цілі Сталого Розвитку та методи їх досягнення, а також про те, що зміни можна здійснювати й на локальному рівні, впливаючи на свою область та Україну загалом.

Захід буде проводитись управлінням сім’ї та молоді ТОДА спільно з AIESEC у Тернополі.

«Ми надаватимемо фінансову підтримку цьому проекту, зокрема будуть виділені кошти для роздаткового матеріалу, що використовуватиметься під час цього інтерактивного уроку. Плануємо залучити понад 4 тисячі дітей з усієї області. Заняття проведуть у 20-ох школах міста Тернополя та 18-ох школах у районах області», – зауважив прес-службі облдержадміністрації начальник відділу відділу сім’ї та молоді ТОДА Ігор Чорний.

Представники організації AIESEC у Тернополі наголосили, що метою всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» є інформування учнів про 17 глобальних цілей. Зокрема, тема цьогорічного заняття – раціональне використання природних ресурсів.
Загалом в ініціативі візьмуть участь понад 100 країн світу

Відзначимо, що найбільший рок відбудеться 16 травня більш як у 130-ти країнах світу.

У Тернопільській області проведуть найбільший урок у світі Reviewed by on . «Найбільший урок у світі» (World Largest Lesson) проведуть 16 травня у Тернопільській області. Мета уроку – розповісти молоді Тернопільщини про Цілі Сталого Роз «Найбільший урок у світі» (World Largest Lesson) проведуть 16 травня у Тернопільській області. Мета уроку – розповісти молоді Тернопільщини про Цілі Сталого Роз Rating: 0

Додати коментар

scroll to top