fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині вперше за 40 років ремонтують дорогу (фото)

У громаді на Тернопільщині вперше за 40 років ремонтують дорогу (фото)

23.05.2019 15:14 Категорія: Новини

шумщина ремонт 40 роківНа Шумщині вперше за останні 40 років підрядною організацією ТОВ «Авакс ПРОФ» проводяться роботи з поточного ремонту дороги Андрушівка – Стіжок  на ділянках від с. Стіжок до с. Антонівці і від с. М. Іловиця до Торфобрикетного заводу.

«Ми прекрасно розуміємо, що ця дорога на всій 30-км протяжності потребує капітального ремонту і, враховуючи середню вартість кілометра, вся дорога потребує більш, як 100 млн. фінансування. Тому поки, що проводимо за рахунок державних коштів поточний ремонт, а через місяць-два на окремих найпроблемніших ділянках капітальний (зокрема до Торфобрикетного зі сторони Кутів, дорога в с. Кутянка та ін.). Сподіваюся, що ці роботи, а також роботи на інших дорогах громади будуть продовжені державою і в наступні роки», – зазначив голова РДА Юрій Головатюк.

У громаді на Тернопільщині вперше за 40 років ремонтують дорогу (фото) Reviewed by on . На Шумщині вперше за останні 40 років підрядною організацією ТОВ «Авакс ПРОФ» проводяться роботи з поточного ремонту дороги Андрушівка – Стіжок  на ділянках від На Шумщині вперше за останні 40 років підрядною організацією ТОВ «Авакс ПРОФ» проводяться роботи з поточного ремонту дороги Андрушівка – Стіжок  на ділянках від Rating: 0

Додати коментар

scroll to top