fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині «швидка» отримала сучасне медобладнання (фото)

У громаді на Тернопільщині «швидка» отримала сучасне медобладнання (фото)

17.05.2019 15:24 Категорія: Новини

хоростків електрокардіограф (2)Хоростківський пункт екстреної швидкої медичної допомоги отримав сучасний електрокардіограф.

Його вартість – 59 тис. грн.. Обладнання було придбано за кошти бюджету громади.  Призначений він для реєстрації, аналізу й оцінки ЕКГ з можливістю передачі даних на центральну станцію для поглибленого аналізу та встановлення діагнозу.

Передав електрокардіограф міському голові Степану Гладуну головний лікар комунального закладу Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Михайло Джус. Спеціалісти даного Центру надали практичні рекомендації в користуванні електрокардіографом .

Сподіваємось, що даний апарат дасть змогу зберегти життя та здоров’я багатьох людей нашої громади, зазначають на сайті ОТГ.

хоростків електрокардіограф

У громаді на Тернопільщині «швидка» отримала сучасне медобладнання (фото) Reviewed by on . Хоростківський пункт екстреної швидкої медичної допомоги отримав сучасний електрокардіограф. Його вартість - 59 тис. грн.. Обладнання було придбано за кошти бюд Хоростківський пункт екстреної швидкої медичної допомоги отримав сучасний електрокардіограф. Його вартість - 59 тис. грн.. Обладнання було придбано за кошти бюд Rating: 0

Додати коментар

scroll to top